Youtube’da Başarılı Olmanın Tüyoları

Youtube’da başarılı olmanın tüyoları nelerdir? hemen öğrenin. E-ticaret yapmak isteyen ve hali hazırda yapan kişilerin sosyal medya mecralarında markalarını, işletmelerini bulundurmaları gerektiğini her fırsatta dile getiriyoruz. Bir firma için mutlaka olunması gereken sosyal medya platformlarından biri de Youtube.

Hergün milyonlarca ziyaretçisi olan bu platformda nasıl başarılı olunur konusu önemli bir konu. Youtubede başarılı olmanın yolu nedir 15 yıldır Youtube de içerik üreten Mesut Çevik anlatıyor.

Youtube'da başarılı olmaPin

Son zamanlara güzel yayınlarla beğeni toplamaya başlayan Zoom Tv de Youtube de başarılı olmanın sırlarını Jirayr Gamsaragan soruyor Mesut Çevik cevaplıyor. E-ticaret yapan ve sosyal medyaya ilgisi olan herkesin izlemesi gereken bir video.

Zoom TV’ye https://www.youtube.com/channel/UCUsma6LypgOlOCndotgDT5w adresinden abone olabilirsiniz.

YouTube video
Youtube’da Başarılı Olmanın Tüyoları!
Oyla! post

Teknoloji'den geri kalmamak için e-posta listemize abone olun!

Photo of author

eticaretsitesi

eticaretsitesi, aktif olarak N11, Çiçek Sepeti, Trendyol gibi pazar yerlerinde mağazası olan, eticaret sitesi olan, e-ticaret ile ilgili edindiği tecrübeleri, öğrendiği bilgileri insanlarla paylaşmayı seven bir içerik yazarıdır. eticaretsitesi, gerçek ve tecrübe edilmiş bilgileri paylaşır.
Yorum yapın

1