1. Ana Sayfa
  2. Dijital Pazarlama

Youtube’da Başarılı Olmanın Tüyoları


0

Youtube’da başarılı olmanın tüyoları nelerdir? hemen öğrenin. E-ticaret yapmak isteyen ve hali hazırda yapan kişilerin sosyal medya mecralarında markalarını, işletmelerini bulundurmaları gerektiğini her fırsatta dile getiriyoruz. Bir firma için mutlaka olunması gereken sosyal medya platformlarından biri de Youtube.

Hergün milyonlarca ziyaretçisi olan bu platformda nasıl başarılı olunur konusu önemli bir konu. Youtubede başarılı olmanın yolu nedir 15 yıldır Youtube de içerik üreten Mesut Çevik anlatıyor.

Youtube'da başarılı olma

Son zamanlara güzel yayınlarla beğeni toplamaya başlayan Zoom Tv de Youtube de başarılı olmanın sırlarını Jirayr Gamsaragan soruyor Mesut Çevik cevaplıyor. E-ticaret yapan ve sosyal medyaya ilgisi olan herkesin izlemesi gereken bir video.

Zoom TV’ye https://www.youtube.com/channel/UCUsma6LypgOlOCndotgDT5w adresinden abone olabilirsiniz.

Youtube’da Başarılı Olmanın Tüyoları!
Oyla! post
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

eticaretsitesi, aktif olarak N11, Çiçek Sepeti, Trendyol gibi pazar yerlerinde mağazası olan, eticaret sitesi olan, e-ticaret ile ilgili edindiği tecrübeleri, öğrendiği bilgileri insanlarla paylaşmayı seven bir içerik yazarıdır. eticaretsitesi, gerçek ve tecrübe edilmiş bilgileri paylaşır.

Yorum Yap