1. Anasayfa
 2. Dijital Pazarlama

Youtubeda Başarılı Olmanın Tüyoları


0

Youtubeda başarılı olmanın tüyoları nelerdir? hemen öğrenin. E-ticaret yapmak isteyen ve hali hazırda yapan kişilerin sosyal medya mecralarında markalarını, işletmelerini bulundurmaları gerektiğini her fırsatta dile getiriyoruz. Bir firma için mutlaka olunması gereken sosyal medya platformlarından biri de Youtube.

Hergün milyonlarca ziyaretçisi olan bu platformda nasıl başarılı olunur konusu önemli bir konu. Youtubede başarılı olmanın yolu nedir 15 yıldır Youtube de içerik üreten Mesut Çevik anlatıyor.

Youtube'da başarılı olma
Youtube’da başarılı olma

Youtubeda başarılı olma

Son zamanlara güzel yayınlarla beğeni toplamaya başlayan Zoom Tv de Youtube de başarılı olmanın sırlarını Jirayr Gamsaragan soruyor Mesut Çevik cevaplıyor. E-ticaret yapan ve sosyal medyaya ilgisi olan herkesin izlemesi gereken bir video.

Videoyu izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayın.

https://www.youtube.com/watch?v=QLoKnDMkGlY

Oyla! post
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  g_zel
  Güzel
 • 0
  ba_ar_l_
  Başarılı
 • 0
  tepkisiz
  Tepkisiz
 • 0
  _lgisiz
  İlgisiz
 • 0
  _zg_n
  Üzgün

Merve Hazalhan, Ortadoğu Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği mezunudur. Şu anda deneyimli bir dijital pazarlama uzmanı olarak çalışan Merve, bir dijital ajansın dinamik atmosferinde faaliyet göstermektedir. İleri düzeydeki dijital stratejileri ve yenilikçi yaklaşımlarıyla markaların çevrimiçi varlığını güçlendirirken, hedef kitleleri etkili bir şekilde çekecek kampanyaları başarıyla yönetir. Gezmeyi ve yeni yerler keşfetmeyi seven Merve, bu tutkusunu farklı kültürleri anlama ve yeni kişilerle tanışma fırsatlarına dönüştürür. Merve Hazalhan, dijital pazarlama alanındaki etkileyici yetenekleri ve geniş bakış açısıyla geleceğin dijital dünyasına yön veren isimlerden biridir.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir