1. Anasayfa
  2. Hakkımızda

Hakkımızda


E-ticaretsitesi.com Nedir?

E-ticaretsitesi.com Ocak 2021 yılında Online E-Ticaret Rehberi mottosuyla yayın hayatına başlamış bir blogdur. Bloğun aktif olarak İstanbul, Mersin, Anakara illerinde yaşayan içerik üreticileri bulunmaktadır.

E-ticaretsitesi.com günden güne önemi artan e-ticaret konusunda insanları bilinçlendirmek, e-ticarete yeni başlayacak olanlara e-ticaret nasıl yapılır öğretmek amacıyla kurulmuştur. Blogda anlatılan bilgiler teorikteki bilgiler olmayıp kendi e-ticaret sitesinde, Pazar yerlerinde ve sosyal medya kanallarında aktif e-ticaret yaparak deneyimlediği tecrübeleri pratiğe dökerek elde edilen bilgi, tecrübe ve deneyileri yazıya dökmektedir.

E-ticaretSitesi.com, e-ticaret yapan insanların bilinçli bir şekilde e-ticaret yapmasını çok önemser. Ticaret, e-ticaret ve teknoloji alanındaki gelişmeleri ve güncellemeleri yakından takip etmektedir. Sosyal medya kanallarından, mail ve telefon ile iletişime geçen, soru soran herkese en kısa sürede geri dönüş yapmaktadır.

Amacımız

  • Kullanıcılarımızın e-ticaret bilincini geliştirmek
  • E-ticarete başlamak isteyenlere rehberlik etmek
  • E-ticaret yazılımları ve kullanımları hakkında bilgiğ vermek
  • Pazar yerlerinde  mağaza nasıl açılır, nasıl satış yapılır gibi konularda bilgi vermek
  • E-ticaret dünyasında meydana gelen gelişmleri kullanıcılarımıza duyurmak
  • E-ticaret başarı hikayeleri paylaşıp insanların motivasyonlarını artırmak

Hedeflerimiz

E-ticaret sitesi edinmiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübeleri firmalara danışmanlık yaparak, şirket içi eğitimler düzenleyerek e-ticaret ekosistemine katkıda bulunmaya çalışmaktadır. Yakın zamanda “tüm Türkiye’ye e-ticaret öğretiyoruz mottosuyla 81 ilde online ve yüzyüze eğitimler serisine başlayacaktır.

E-ticaretsitesi.com da E-ticaret’e giriş, dijital pazarlama, Pazar yerleri, e-ticaret başarı hikayeleri, sektörden haberler kategorilerinde içerik üretmektedir.

E-ticaretsitesi.com ile iletişime geçmek için talep@ e-ticaretsitesi.com mail adresini ve 0 532 549 0 549 telefon numarasını kullanabilirsiniz.

Paylaş