1. Reklam ve tanıtım yazısı ücreti için lütfen talep @ e-ticaretsitesi.com adresine mail atınız.
 2. Yayınlanacak makalenin reklam veren tarafından hazırlanıpiletilmesi gerekmektedir.
 3. Makale en az 500 kelime uzunluğunda ve daha önce herhangi bir sitede yayınlanmamış olmalıdır.
 4. Reklamveren tarafından hazırlanan tanıtım yazısı metinlerinde “Öneriyorum, tavsiye ediyorum” gibi site editörünün hitabetini içeren ifadeler yer almamalıdır. Metin sadece anahtar kelimeler üzerine hazırlanmamalı; kullanıcı odaklı, organik ve anlam bütünlüğüne sahip şekilde hazırlanmalıdır. Editör imla hatalarını düzeltmek ve anlatım bozukluklarını gidermek için metin üzerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 5. Tanıtım yazılarından en fazla 3 adetlink çıkışı yapılabilir. Makale içerisinde açık URL belirtilmemelidir. Yazı yayına alındıktan sonra teknik hatalar haricinde düzenleme veya değiştirilme yapılamaz.
 6. Reklam alanlarında ve makale içeriklerinde kullanılacak görsellerin telif sorumluluğu reklam verene ait olup, reklam veren bunu peşinen kabul etmiş sayılır.
 7. Reklam görselleri ve ilgili tüm materyaller (jpg, gif, png, swf vb.) e-ticaretsitesi.com sunucusunda barındırılır.
 8. Sitedeki banner alanları logo yanı, sağ blok, ana sayfa kategori altları, kategori sayfası ve makale sayfası kısmında olup ilgili alanlarda görsel boyutları görselde belirtilmiştir.
 9. Banner alanları aksi belirtilmediği sürece 1 ay boyunca kesintisiz ve dönüşümsüzolarak reklamveren siteye tahsis edilir. Yayına başladıktan sonra banner görseli veya URL’i değiştirilemez.
 10. E-ticaretsitesi.com ticari faaliyetlerde bulunan, gelir elde etme odaklı bir oluşum değildir. Reklam karşılığı alınan ücretler web sitesinin yayın kalitesinin arttırılması ile ilgili giderleri karşılamak üzere kullanılır ve bağış kapsamında değerlendirilir.
 11. Bahis, kumar, alkol, yetişkinlere özel içeriklive Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı sitelerle reklam çalışması yapılmamaktadır.
 12. Lütfen kural dışı kabul edilebilecek taleplerde bulunmayınız.

Reklam ve tanıtım yazıları için sol alt ve üst menüde yer alan iletişim linkinden veya talep @ e-ticaretsitesi.com mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Bazı Referanslarımız:

Paylaş