1. Ana Sayfa
  2. E-Ticarete Giriş

İnternetten Dut Kurusu Nasıl Satılır?


0

İnternetten dut kurusu nasıl satılır hemen öğren. Bundan 3-5 sene öncesine kadar “şu ürünü internette, pazaryerinde satılığa çıkaracağım” dediğiniz zaman hemen size tepkiler gelir, gülerlerdi. Bu tepkiler genelde “olur mu öyle şey.

Bunu internetten kim alır.” Veya “olur mu öyle şey. Hadi diyelim ki satılığa çıkardın. Nasıl sağlam göndereceksin, yolda giderken kesin kırılır” şeklinde olurdu. Hatta buna en iyi örnek internetten yumurta satılması verilebilir. İnsanlar yumurta internetten kesinlikle satılamaz, çünkü sağlam gidemez diye düşünürlerdi.

Ama bugün artık yumurta internet üzerinden satılabilmekte. İnternetten yumurta nasıl satılır ile ilgili makalemizi aşağıdaki linke tıklayarak okuyabilir, makale içerisindeki videoyu izleyebilirsiniz.

İnternetten Yumurta Nasıl Satılır?

İnternetten dut kurusu nasıl satılır
İnternetten dut kurusu nasıl satılır

Tabi o günkü koşullar altında bu mazeretlerin haklılık payı vardı, yoktu o tartışılabilir. Ama lojistik sektöründe ki teknolojik gelişmeler, artan rekabet, sektöre yeni firmaların dahil olması gibi gelişmelerle artık satılmaz dediğiniz, “hadi canım budamı satılıyormuş” diyebileceğimiz bir çok şey artık internetten, pazaryerlerinden satılmakta. Üstelik hiç bir zarar görmeden kapımıza kadar gelmekte.

Bu gün bu ilginç ürünlerden biri olan “Dut Kurusunun internet üzerinden nasıl satılacağını anlatan videoyu inceleyeceğiz. Edindiği bilgi ve tecrübeleri Youtube üzerinde açtığı kanalda takipçileri ile paylaşan Tuger Akkaya Dut kurusu internetten nasıl satılır, nasıl satılıyor sorularının cevabını veriyor.

Tuger Akkaya Trendyol Pazaryeri üzerinde iki farklı satıcıdan satın aldığı dut kurusunun nasıl geldiğini, nasıl gelmesi gerektiğini, nasıl paketlendiğini, doğru paketleme şeklinin ne olması gerektiğini ve bunun gibi müşterileri memnun ve mutlu edecek bilgiler vermekte.

Bu tarz inceleme videolarını paylaşmamızdaki amaç belki birebir aynı ürün veya ürünleri satmıyor olabilirsiniz. Ama aynı pazaryerinde sizinle beraber satış yapan kişilerin satış teknikleri, paketleme yöntemleri, kargolama şekilleri size de ilham verebilir düşüncesi. O yüzden bu tarz videoları can kulağı ile dikkatli bir şekilde izlemenizi öneririz.

Not: Tuger Akkaya’nın Youtube’da ki kanalına https://www.youtube.com/channel/UCeJydnXq3BO-_jM8dH10fcQ adresinden abone olabilirsiniz.

NASIL SATILIR: DUT KURUSU
Oyla! post
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

eticaretsitesi, aktif olarak N11, Çiçek Sepeti, Trendyol gibi pazar yerlerinde mağazası olan, eticaret sitesi olan, e-ticaret ile ilgili edindiği tecrübeleri, öğrendiği bilgileri insanlarla paylaşmayı seven bir içerik yazarıdır. eticaretsitesi, gerçek ve tecrübe edilmiş bilgileri paylaşır.

Yorum Yap