1. Anasayfa
 2. E-Ticarete Giriş

İnternetten Yumurta Nasıl Satılır?


0

İnternetten yumurta nasıl satılır? hemen öğren. Bundan birkaç yıl önce internetten yumurta satmak istiyorum, yumurta satan e-ticaret sitesi açmak istiyorum dediğiniz de insanlar size gülerdi. Bunun imkansız bir şey olacağını anlatıp sizi fikrinizden vaz geçmeniz için ikna etmeye çalışırdı.

Zamanla insanların düşünceleri, fikirleri, bakış açıları, değerlendirmeleri değişiyor. Bu değişime pandemi ziyadesiyle etki etti. İnsanların hem sokağa çıkma yasakları hem de kalabalık ortamlara girmeme isteği onları internet üzerinden alışveriş yani e-ticarete yönlendirdi.

İnsanların e-ticaret yöneldiğini gören işletme sahipleri de müşterilerine ulaşmak, satış yapabilmek için mevcut işlerini dijitale uyarlamaya çalıştılar. Bunlardan biri de yumurta satıcıları. Birkaç yıl öncesine kadar imkansız gibi görünen bu iş modeli artık günümüzde profesyonelce yapılıyor ve bu işi yapan onlarca firma var.

İnternetten yumurta nasıl satılır?

İnternet üzerinden yumurta nasıl satılır, yumurta satan insanlar bunu nasıl paketliyor, satılan yumurtalar nasıl gönderiliyor, gelen yumurtalar nasıldır diye merak edip Youtube de video çeken Youtuber’lar var.

İnternetten yumurta nasıl satılır

Bunlardan biride Tuger Akkaya. Tuger Akkaya daha çok eticaret, Pazar yerlerinde satış, Amazon satış gibi konularda videolar çekmekte. Bu videosunda ise Tuger bey yumurta satan iki farklı firmadan yumurta satın alıp gelen kargoları ve kargonun içerisindekileri kıyaslıyor.

Kıyaslama da firmaların ürünleri, kargolama şekli, kargo yaparken kullandığı malzemeler, gelen kargo paketinin içeriği, paket içerisindeki ürünlerin sağlamlığı gibi kriterler var. Her ne kadar yumurta satıcılarını ilgilendiriyormuş gibi gözükse de Tuger Akkayanın vermiş olduğu bilgiler eticaret sitesi olan veya pazaryerlerinde satış yapan herkesi ilgilendiriyor. Eğer bir eticaret siteniz varsa veya Pazar yerlerinde satış yapıyorsanız bu videoyu mutlaka izleyin.

Bu linkten https://www.youtube.com/c/TugerAkkaya kanala abone olabilirsiniz.

NASIL SATILIR: YUMURTA
Oyla! post
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  g_zel
  Güzel
 • 0
  ba_ar_l_
  Başarılı
 • 0
  tepkisiz
  Tepkisiz
 • 0
  _lgisiz
  İlgisiz
 • 0
  _zg_n
  Üzgün

Aslıhan Baturalp, Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi'nden başarılı bir şekilde mezun olmuştur. Kariyerine e-ticaret dünyasında adım atan Aslıhan şu anda bir e-ticaret danışmanlık firmasında profesyonel olarak görev yapmaktadır. Aslıhan'ın iş dünyasındaki başarısının yanı sıra gezmeye olan merakı ve kitap okuma tutkusu onun çok yönlü bir kişiliğe sahip olduğunu yansıtır.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir