HepsiBurada Kuruluş Hikayesi

HepsiBurada Kuruluş Hikayesi; Hanzade Doğan Boyner 1998 yılında online alışveriş platformu olan Hepsiburada.com'u kurmuştur.

HepsiBurada Kuruluş Hikayesi
HepsiBurada Kuruluş Hikayesi
bu alana reklam verebilirsiniz
bu alana reklam verebilirsiniz
bu alana reklam verebilirsiniz

HepsiBurada alışveriş sitesi 1998 yılında Hanzade Doğan Boyner vizyonuyla temeli atılmış 2001 yılında ise “HepsiBurada” markası ile Doğan Online bünyesinde kurulmuştur. Firma alan adı olarak www.hepsiburada.com  alan adını kullanmaya başlamış ve o günden beride hiç değiştirmemiştir. Hepsi Burada Türkiye de teknoloji ve internet sektöründe faaliyet gösteren bir çok firmaya rol, model olmuş hem Türkiye’nin hem de bölgesinin en büyük alışveriş sitesi olmuştur.

HepsiBurada kurulduğu il yıllarda sattığı ürünleri kendi deposundan göndermekte olup zamanla firmaların mağaza açtığı Pazaryeri modeline geçmiştir. Alışverişi mümkün olduğunca kolaylaştırmayı ve müşteri memnuniyetini önemseyen firma sürekli kendisini yenilemiş ve sektöründeki bir çok firmaya da örnek olmuştur. Firma yüzlerce kategorideki ürünü tek tıkla müşterilerinin ayağına ulaştırmakta. Türkiye’nin online alışveriş ile tanışmasına, sektörü şekillendirmesi ve geliştirmesi ile bir çok yeniliğin öncüsü olan firma 2011, 2012 ve 2013 yıllarında “Türkiye’nin en sevilen markası”, 2013 yılında da “Yılın E-ticaret Sitesi” seçilmiştir.

Türkiye’nin sayılı e-ticaret firmalarından biri olan Hepsi Burada online perakende hizmetini Türkiye’nin dört bir yanına ulaştırmaya çalışırken tüm paydaşlarının hayatlarını da kolaylaştırmaya devam ediyor.

Yereldeki başarısını globale de taşımayı amaçlayan firma “Hepsiglobal” markası ile platformunda kayıtlı olan firmaların ürünlerini e-ihracat ile dünya pazarları ile buluşturup, milyonlarca yeni müşteri bulmalarını sağlıyor. Hepsi Burada bünyesinde satılan ürünleri Yurtiçinde Horoz Lojistik, PTT Kargo, Sürat Kargo, Yurtiçi Kargo ve Aras Kargo ile, yurt dışında da Geopost firması ile müşterilerine ulaştırmakta. Gelişen e-ticaret sektörünün öncüsü olan firma “Hepsiexpress” markası ile kendi lojistik firmasını kurmuştur.

Bu gün e-ticaret sektörünün geldiği noktada HepsiBurada firması e-ticaret pazaryeri olarak Türkiyenin dijital dönüşüm öncülüğüne devam etmekte, binlerce marka ve işletmeyi milyonlarca müşteri ile buluşturup perakende sektörünün gelişmesine ve yerel ekonomilerin büyümesine ciddi katkılar sağlamaktadır.

hepsiburada logo

Kurulduğu 2001 yılından günümüze büyümesini devam ettirmiş firma bu gün yüzlerce kategorideki milyonlarca ürünleri aylık ortalama 100 milyon insana ulaştırmakta. Zengin ürün çeşidiyle müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlayan HepsiBurada daha fazla çeşitli ürünü ve daha iyi müşteri deneyimi çerçevesinde yeni yatırım ve iş birlikleri yaparak müşterilerine sunma çabası içerindedir.

HepsiBurada İletişim

HepsiBurada firması müşteri memnuniyetine önem veren sayılı pazaryerlerinden biridir. HepsiBurada müşteri hizmetleri kendisinden alışveriş yapan veya alışveriş yapmak isteyen kişilerin talep ve istekleri doğrultusunda hizmet vermektedir. HepsiBurada müşteri hizmetleri ile sorunlarınıza ve taleplerinize karşılık alabilirsiniz.

HepsiBurada iletişim 0 850 252 40 00 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Müşteri hizmetleri  müşterilerine daha hızlı hizmet vermek için menü sistemi ile çalışmaktadır. Müşteriler tarafından sorulacak soruya veya yapılacak talebe göre bu şekilde menü sistemini uygulayan firma her menü ve kategori için müşteri temsilcisi bulundurmaktadır. Bu şekilde doğru menü üzerinden, alanına hakim, tecrübeli müşteri temsilcilerinden bilgi almak mümkün.

HepsiBurada iletişim için bir başka yol da mail adresidir. bilgi@hepsiburada.com mail adresi üzerinden HepsiBurada ile iletişim kurmak mümkün.

N11 kuruluş hikayesini merak ediyormusun? Öğrenmek için hemen aşağıdaki linke tıkla.

N11 Kuruluş Hikayesi