1. Anasayfa
 2. Entegrasyonlar

Kredili Kargo Nedir?


0

Kredili kargo sistemi yeteri kadar gönderiye sahip olmayan ya da vergi levhası olmayan kişilerin tercih ettiği gönderim sistemidir. Gönderi potansiyeli az olan firmalar daha uygun fiyatlarla kargo gönderimi yapabilmek adına kredili kargo sistemlerini tercih ederek gönderilerini uyguna getirmektedir.

81 ile uygun fiyatlar eşliğinde kargo gönderimi yapabilmenize destek olan kredili sistemde kapıda ödeme ya da alıcı ödeme gibi unsurlar yer almamakta gönderici ödemeli olarak peşin çalışılmaktadır. Evrak ve sözleşme gerektirmeyen bu sistem Aras, MNG, UPS ve Sendeo gibi firmalar tarafından gönderilmekte ve adınıza açılan panel sayesinde gönderilerinizi takip edebilmenize olanak sunmaktadır.

kredili kargo
kredili kargo

Kredili kargo paket fiyatları

Kredili kargo paket fiyatları da araştırılan konular arasında yer almaktadır. Normal kargo gönderimlerinin yanı sıra oldukça ekonomik olan kredili kargo sistemi gönderilecek ürüne göre ve ağırlığına göre değişkenlik göstermektedir. Ayrıca anlaşacağınız kredili kargo firmalarına göre de fiyatlarda küçük değişiklikler olmaktadır. Ancak normal gönderime ya da anlaşmalı gönderime nazaran her zaman daha uygundur.

thumbnail
Önerilen Yazı
Desi Ne Demek?, Nasıl Hesaplanır?

Sürat kargo kredili

Sürat kargo kredili sistemde tamamen gönderici potansiyeli az olan firmalara uygun fiyatla gönderim imkânı sağlanmaktadır. Size özel açılan sistemde ön ödeme gerçekleştirerek kargolarınızı alıcılarına göndermek için sürat kargoya teslim edebilirsiniz.  Bu sistem için herhangi bir sözleşme imzalamak ya da belirli oranda gönderim taahhüdünde bulunmanız gerekmemektedir.

mng kargo
mng kargo

Mng kargo kredili kargo

Mng kargo kredili kargo sistemi uygun fiyatlar eşliğinde size belirli paketler sunarak vergi levhasına gerek kalmadan kredili kargo sistemi üzerinden ürün gönderimi yapmanıza destek olmaktadır. E-ticaret sitelerinden aldığınız tüm kargoları ortak bir panel de takip edebilmenize de destek olan bu sistem ile kargo gönderimlerinizi uygun fiyatlarlar eşliğinde tamamlayabilirsiniz.

Kredili kargo Aras

Kredili kargo Aras firması tarafından 81 ile gerçekleştirilmektedir. Müşteri potansiyelinize bakılmaksızın ekonomik ücretler eşliğinde kargolarınızı teslim alarak adreslerine ulaştırmaktadır. Göndermek istediğiniz kargoların barkod numaralarını sisteme girdikten sonra otomatik olarak sistemde yer alan bakiyenizden kargo ücreti tahsil edilerek kargolarınız sahiplerine hızlı bir şekilde teslim edilmektedir.

https://www.youtube.com/watch?v=0jDkCdQcDlk
Kredili kargo nedir?
Oyla! post
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  g_zel
  Güzel
 • 0
  ba_ar_l_
  Başarılı
 • 0
  tepkisiz
  Tepkisiz
 • 0
  _lgisiz
  İlgisiz
 • 0
  _zg_n
  Üzgün

Eylül Arslanoğlu, Samsun doğumlu ve İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olan bir e-ticaret uzmanıdır. Kariyerine e-ticaret alanında uzmanlaşarak adım atan Eylül, kategori yöneticisi olarak görev yapmaktadır. E-ticaretin dinamik dünyasında deneyimli olan Eylül, ağırlıklı olarak e-ticaret, e-ticaret eğitimi, e-ticaret yazılımları ve e-ticaret entegrasyonları gibi konularda uzmanlaşmıştır.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir