1. Anasayfa
 2. Kurumsal Haberler

Akınsoft E-ticaret Paketleri 2023 Yılında Kârınızı Artırsın!


0

Akınsoft e-ticaret paketleri ile dijital pazarlama alanına atılmak ister misiniz? Sanal mağaza entegrasyonu sağlayarak kısa sürede e-ticaret sitenizi kolayca oluşturabilir, teknolojiye yakın veya uzak fark etmeksizin daha fazla müşeriye ulaşarak satış yapabilirsiniz.

Çözüm ortağı olarak Akınsoft E-ticaret paketleri ve firmasını tercih ettiğiniz takdirde sadece yıllık yenileme bedeli karşısında online yönetimi size ait olan ve dilediğiniz takdirde mobil uygulaması mevcut satış alanı oluşturabilirsiniz. 

Son dönemin en yaygın bilgi için başvurulan ve sipariş alanında çığır açan Akınsoft, bu alanda büyük firmalar ile anılmaya devam ediyor. Yöntem, kargo alanları ve kontrolleri, içerik bölümleri ve diğer faktörler gözünüzde büyümesin. Kısa sürede Akınsoft e-ticaret paketleri aracılığıyla sanal pos ve güvenilir ödeme olanakları ile dijital pazarınızı kurabilirsiniz. 

e-ticaret paketleri
akınsoft e-ticaret paketleri

Akınsoft e-ticaret paketleri 2022 yılında da en iyi e-ticaret paketleri arasında yer alıyor 

Günümüzde e-ticaret paketleri kapsamında farklı firmaların çalışmalarından bahsedebilmek mümkün. Özellikle firmaların sağladığı değişik paketler ve içerikleri kişilerin karar vermesi konusunda zorluk bile yaratmaktadır. Halbuki Akınsoft E-ticaret paketleri kurulduğu ilk andan itibaren binlerce kişiye ulaşmaktadır.

En iyi e-ticaret paketleri beklenti ve talebe göre değişiklik gösterir. Kişilerin tamamen hayali ve uzun vadeli hedefine bağlı olarak tercih edeceği paket değişecektir. Fakat temelde oluşturulan kazanç ve kâr elde etme amacı tüm sitelerde mevcuttur. İşte tam da bu noktada Akınsoft bu yolda işinizi kolaylaştıracak unsurları paketleştirmektedir.

Güncellenebilir ve sisteme kolay entegre olabilen modülleri sayesinde 2022 yılında da geçmiş yıllarda olduğu gibi Akınsoft göz doldurmaya devam ediyor. E-ticaret paketleri denildiği an akla gelen ilk isimlerden birisi olması da bunun kanıtıdır. Farklı sektörde yer alan sayısız müşterisine hizmet vermeye devam ederken yanı zamanda Akınsoft E-ticaret paketleri ile yeni müşterilerini de bekliyor.

Alacağınız akınsoft e-ticaret paketleri ile neredeyse e-ticaret sitesi ücretsiz hale geliyor!

Normal şartlarda web sitesi kurmanın maliyeti aşağı yukarı bellidir. Söz konusu e-ticaret sitesi olduğunda ücrette artış meydana gelir. Başta hosting, domain bununla birlikte her modülü ayrı ayrı yüklemeye kalktığınızda maliyetin de ciddi anlamda arttığını görebilirsiniz. Fakat söz konusu Akınsoft E-ticaret paketleri olduğunda durum değişecektir.

Akınsoft tarafından verilen paketler içerisinde ihtiyacınız olan tüm her şey bulunmaktadır. Web sitesi içerisinde dahil olan modüller ve domain, hosting gibi hizmetler sayesinde maliyet ciddi anlamda azalacaktır. Normal şartlarda ücret tutarı yüksek olan hazırlıklar alınacak paket sayesinde neredeyse ücretsiz olacak kadar azalmaktadır.

e-ticaret sitesi satın al
akınsoft e-ticaret paketleri

Kısa sürede yenilikçi e-ticaret sitesi satın al: Akınsoft!

E-ticaret siteleri zaman içerisinde güncelliğini yitirecek şekilde olmamalıdır. Tam tersine güncelliğini sağlayarak döneme uygun hale gelmelidir. Google başta olmak üzere tüm tarayıcılara ve müşterilerin beklentilerine göre şekillenmelidir. E-ticaret paketi sunan firmalar da bu koşula dikkat ederek adımlarını atmaktadır.

Akınsoft, ilk aşamada sattığı paketleri 1 senelik ödeme ile almaktadır. Sonrasında yıllık ya da bir yıldan fazla olacak şekilde tekrar yenileme meydana gelmektedir. Sitenin ilk oluşturulması anından itibaren gerekli güncellemeler sağlanmaktadır. Modüller üzerinde yapılan bu değişimler sayesinde e-ticaret ve dijital pazar alanına kısa sürede entegre olmak mümkündür.

E-Ticaret paketleri karşılaştırma aşaması: neden Akınsoft’u tercih etmelisiniz? 

Akınsoft e-ticaret paketleri diğer sitelerden belirli başlı özelliklerle ayrıldığı gibi benzerlik de göstermektedir. Ortak noktalarından birisi paketin birden fazla kademeli olarak sunulmasıdır. Böylece firma ya da kişilerin kendisine uygun olanı belirleyerek hareket etmesi, maliyet ayarlaması mümkün olacaktır.

E-ticaret alanındaki güncellemeleri ve paket içerisindeki özellikleri ile Akınsoft’u gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Paketlerin oluşturulma süreçlerinde sürekli irtibat halinde olunması, güncellik ve yenilikçilik kadar aynı zamanda paketi alan firmanın görüşlerinin önemsenmesi de dikkat çekmektedir. Web site teslimine kadar destek an be an sunulmaktadır.

Kısa sürede ihtiyaçların karşılanması amacıyla bahsedilen Akınsoft E-ticaret paketleri tercih edilebilir. Tercih edilmesinde en önemli sebeplerinden birisi de budur. Normal şartlarda ayrı firmalarla ya da kişilerle irtibata geçilmesi gerekirken tek bir elden hemen aksiyon alarak web sitenize kavuşabilir ürünlerinizi satabilirsiniz.

Uygun fiyatlı e-ticaret sitesi arayanlar akınsoft paketlerinde buluşuyor

Akınsoft E-ticaret paketleri fiyatları merakların yöneldiği alanlardan birisidir. Fiyat konusunda firmanın en uygun koşulları sağladığını söylemek mümkün. Zira sırf bu sebeple birden fazla kademeye ayrılmış e-ticaret paketi bulunmaktadır. Yeni kurulan bir firma dahi kendine uygun olan içeriği daha düşük maliyet ile alması mümkündür.

5/5 - (1 vote)
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  g_zel
  Güzel
 • 0
  ba_ar_l_
  Başarılı
 • 0
  tepkisiz
  Tepkisiz
 • 0
  _lgisiz
  İlgisiz
 • 0
  _zg_n
  Üzgün

eticaretsitesi, aktif olarak N11, Çiçek Sepeti, Trendyol gibi pazar yerlerinde mağazası olan, eticaret sitesi olan, e-ticaret ile ilgili edindiği tecrübeleri, öğrendiği bilgileri insanlarla paylaşmayı seven bir içerik yazarıdır. eticaretsitesi, gerçek ve tecrübe edilmiş bilgileri paylaşır.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir