1. Anasayfa
 2. E-Ticaret

Hepsiburada Premium Nedir? Nasıl Üye Olunur?


0

HepsiBurada Premium üyelik hizmeti hayata geçti. Türkiye’nin en büyük Pazar yerleri arasında yer alan Hepsiburada firması “HepsiBurada Premium” üyelik şeklinde yeni bir üyelik hizmeti geliştirdi. Firmanın geliştirmiş olduğu bu model e-ticaret alanında geliştirilen ve hayata geçirilen ilk üyelik bazlı sadakat uygulaması özelliğini taşımakta.

HepsiBurada Premium
HepsiBurada Premium

Hepsiburada Premium üyelik ücreti 9,90 TL olup, bu ücreti veren herkes bu üyelik hizmetinden yaralanabiliyor. Bu üyelik hizmetine abone olan kişiler Hepsiburada tarafından sağlanan bir çok ayrıcalıktan yaralanabiliyor. Premium üyelik hizmetinden yaralanan müşteriler %Hepsiburada Market ve Hepsiburada Seyahat alışverişlerinden %3 HepsiPapel kazancı elde etmekte olup, kazançlar HepsiPay Cüzdanı üzerinden Premium üye olan kişilere gönderilecek.

Bu makalemizde bir çok ayrıcalığı bünyesinde barındıran Hepsiburada Premium üyelik nedir, Hepburada Premium üyelik avantajları nelerdir, Hepsiburada Premium Üyelik nasıl yapılır sorularına cevaplar vereceğiz.

Hepsiburada premium nedir?

Hepsiburada Premium, Türkiye’nin en büyük Pazar yeri sitelerinden biri olan Hepsiburada firmasının geliştirmiş olduğu üyelik bazlı sadakat uygulamasıdır. Uygulama e-ticaret alanında geliştirilen ve hayata geçirilen ilk uygulama özelliğini taşımaktadır.

Hepsiburada Premium üyelik ücreti aylık 9,90 TL’dir, Üyelik ücreti sadece kredi kartı ile ödenebilmektedir. Üyelik ücreti aylık veya yıllık ödenebilmektedir. Bu üyelik türü için Hepsiburada üyeliği dışında bir şart olmayıp aylık kullanım ücretini veren herkes bu üyelik avantajlarından yararlanabiliyor.

Hepsburada Premium üyeliği yapan kişiler istedikleri ay bu üyelikten ayrılabiliyorlar. Üyelikten ayrılabilmek için üyelik panelinden hizmeti sonlandırmanız yeterli.

hepsiburada premium avantajları
hepsiburada premium avantajları

Hepsiburada premium avantajları nelerdir?

Hepsiburada Preimum üyelik türü üye olanlara bir çok avantaj sağlamaktadır. Bu avantajlar sadece bu üyelik paketinde olup diğer üyelik türüdünde bu avantajlara sahip olamazsınız. Hepsiburada Premium avantajları şunlardır;

 • Kargo bedavadan faydalan
 • %3 Hepsipapel kazan
 • BluTV’yi ücretsiz izle
 • Çağrı merkezine öncelikli bağlan
 • Randevulu teslimattan ücretsiz faydalan
 • İadelerini kapıdan ücretsiz yap
 • Mobilya montajından ücretsiz faydalan
 • Lastik Kapımda servisinden ücretsiz faydalan
 • %50 indirimli Fixpack paketleri ile garantide ol (Çok Yakında)

Bu ayrıcalıkların detaylarını inceleyecek olursak;

Kargo bedavadan faydalan: 25 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde ücretsiz kargodan faydalanabilirsiniz.

%3 Hepsipapel kazan; Yapmış olduğunuz Hepsiburada Market ve Hepsiburada Seyahat alışverişlerinizden %3 oranında Hepsipapel yani ekstra indirim kazanabilirsiniz. Kazanmış olduğunuz bu papelleri Hepsiburada’dan yapacağınız alışverişlerde harcayabilirsiniz.

BluTV’yi ücretsiz izle; Aylık 34,90 yıllık 22,90 TL olan BluTV üyeliğine ücretsiz sahip olabilirsiniz. Premium üyeliğiniz süresince tüm BluTV içeriklerini ücretsiz izleyebilirsiniz.

Çağrı merkezine öncelikli bağlan: İhtiyaç duyduğunuzda çağrı merkezimize öncelikli bağlanıp destek alabilirsiniz.

Randevulu teslimattan ücretsiz faydalan: Hepsiburada üzerinden vermiş olduğunuz siparişlerinizi seçtiğin zaman aralığında adresine ücretsiz teslim alabilirsiniz.

İadelerini kapıdan ücretsiz yap; Hepsiburada üzerinden almış olduğunuz ürünleri adresindenizden istediğin gün ve zaman diliminde kolayca iade edebilirsiniz.

Mobilya montajından ücretsiz faydalan: Hepsiburada üzerinden aldığınız mobilyaların montajını uzman ekipler tarafından ücretsiz yaptırabilirsiniz.

Lastik Kapımda servisinden ücretsiz faydalan: Hepsiburada üzerinden aldığınız tüm lastikleri adresinizde ücretsiz bir şekilde montajını yaptırabilirsiniz. Bu hizmet şimdilik İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli ve Manisa illerinde geçerlidir.

%50 indirimli Fixpack paketleri ile garantide ol (Çok Yakında): Hepsiburada üzerinden satın aldığınız seçili elektronik ürünlerini %50 indirimli fixpack paketleri ile garantiye ek onarım güvencesine alabilirsiniz. Bu hizmet şu an aktif olmayıp ileri ki bir zaman diliminde aktif olacaktır.

Hepsiburada Premium Farkları şunlardır;

 Hepsiburada ÜyesiHepsiburada Premium Üyesi
Kargo18,90 TLÜcretsiz
Randevulu teslimat19,99 TLÜcretsiz
BluTV üyeliğiayda 34,90 TLÜcretsiz
Kapında iadeÜcretsizÜcretsiz
%3 Hepsipapel kazancıYokVar
Mobilya montaj hizmetiortalama 550 TLÜcretsiz
Fixpack onarım paketi (Çok Yakında)ortalama 537 TL%50 İndirimli
Lastik Kapımda servisi259 TLÜcretsiz
Hepsiburada premium avantajları
hepsiburada premium nedir
hepsiburada premium nedir

Hepsiburada premium üyelik nasıl yapılır?

Hepsiburada Premium üyeliği son derece kolaydır. Premium üyeliğinizi Hepsiburada ana sayfasında üst menüde turuncu renk ile yer alan “Hepsiburada Premium” linkine tıklayarak veya Hepsiburada üyelik girişi yaptıktan sonra “Hesabım” sekmesine tıkladığımızda en üst sırada yer alan “Premium” düğmesine tıklayarak kolayca yapabilirsiniz.

Yukarıdaki her iki üye olma yönteminden hangisini seçerseniz seçin kredi kartınızla kolayca üyeliğinizi başlatabilirsiniz. Üyeliğinizi sisteme tanımlı kredi kartınızla hemen başlatabilir, sisteme tanımlı kredi kartınız yoksa da “Yeni Kart Ekle” düğmesine tıklayarak yeni kartınızı ekleyebilirsiniz.

Üyelik ücretini aylık veya yıllık ödeyebilirsiniz. Aylık ödeme planını seçtiyseniz Hepsiburada Premium üyelik ücreti her ay düzenli olarak sisteme kayıtlı kredi kartınızdan tahsil edilir. Premium üyelik satın alma işleminizi tamamladıktan sonra Hepsiburada Premium üyelik avantajlarından hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Hepsiburada premium üyeliği nasıl iptal edilir?

Hepsiburada Premium üyeliğini satın alan kişiler bir süre sonra üyeliklerini iptal etmek isteyip “Hepsiburada Premium üyeliğimi nasıl iptal edebilirim” sorusunu soracaktır. Bu üyeliğe abone olmak son derece kolay olduğu kadar aboneliği sonlandırmak da o derece kolaydır.

Hepsiburada Premium üyeliğinizi sonlandırmak istediğinizde Hepsiburada Premium alanından “Premium’u Yönet” düğmesine tıkladığınızda gelen sayfadan kolayca üyeliğinizi iptal edebilirsiniz. Üyeliğinizi iptal ettirdiğiniz tarihten fatura dönemine kadar olan süre zarfında üyelik avantajlarından yaralanmaya devam edebilirsiniz. Ayrıca istediğiniz zaman yukarıdaki yöntemler ile üyeliğinizi yeniden başlatabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=6ddPPUIjGTM
Hepsiburada premium üyeliği

Hepsiburada premium sıkça sorulan sorular

Aşağıda Hepsiburada Premium üyelik hakkında sorulan sorulara kısa kısa cevaplar vermeye çalıştık. Sizlerden yeni sorular geldikçe onlarda listeye ekjlenecektir.

Hepsiburada premium nedir ve kimler katılabilir?

Hepsiburada üyelerine özel fırsatların ve hizmetlerin sunulduğu avantajlar dünyasıdır. Hepsiburada üyeliği olan herkes Hepsiburada Premium üyeliği satın alabilir.

Hepsipapel kazanım detayları nedir?

Kazanabileceğin Hepsipapel tutarları, aşağıda aralıkları belirtilen alışveriş tutarları için geçerlidir. Üst limitin yukarısında yapılan alışverişlerde üst limitin %3’ü kadar Hepsipapel kazanılır. Minimum limitin altında kalan alışverişler Hepsipapel kazanımına dahil edilmez.
· Hepsiburada: Alt Limit 1 TL – Üst Limit 500 TL (500 TL ve üzeri alışverişlerde maksimum 15 TL Hepsipapel kazanılabilir.)
· Hepsiburada Market: Alt Limit 1 TL – Üst Limit 200 TL (200 TL ve üzeri alışverişlerde maksimum 6 TL Hepsipapel kazanılabilir.)
· Hepsiburada Seyahat: Alt Limit 1 TL – Üst Limit 1.000 TL (1000 TL ve üzeri alışverişlerde maksimum 30 TL Hepsipapel kazanılabilir.)

Hepsiburada premium üyeliğinin ücretlendirmesi nedir?

Üyelik ücretlendirmesi aylık 9,90 TL’dir.
Üyelik ücreti ödemelerinde sadece kredi kartı ödeme yöntemi kullanılmaktadır. Peşin ya da Hepsipay Cüzdanım ile ödeme yapılamamaktadır.

Hepsiburada premium üyeliğim ne kadar süre devam edecektir?

Üyeliğin 30 gün boyunca devam eder. Üyelik iptal edilmediği sürece kayıtlı ödeme yönteminden üyelik ücreti otomatik çekilerek üyelik yenilenir.

Hepsiburada premium Üyeliğimi nasıl iptal edebilirim?

Hepsiburada web sitesi üzerinden Hepsiburada Premium alanında “Premium’u yönet” sayfasını ziyaret ederek üyeliğini iptal edebilirsin.

Mevcutta efsaneler kulübü üyesiyim. Hepsiburada premium üyeliği aldıktan sonra efsaneler kulübü üyeliğime ne olacak?

Efsaneler Kulübü üyesi iken Hepsiburada Premium üyeliği satın aldığında, Efsaneler Kulübü üyeliğine artık erişemiyor olacaksın.
Efsaneler Kulübü ayrıcalıklarının hepsi Hepsiburada Premium’da da mevcuttur.
Ayrıca Hepsiburada Premium ile Hepsipapel kazancı ve ücretsiz BluTV üyeliği gibi daha fazla avantajdan faydalanabilirsin.

5/5 - (5 votes)
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  g_zel
  Güzel
 • 0
  ba_ar_l_
  Başarılı
 • 0
  tepkisiz
  Tepkisiz
 • 0
  _lgisiz
  İlgisiz
 • 0
  _zg_n
  Üzgün

Aslıhan Baturalp, Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi'nden başarılı bir şekilde mezun olmuştur. Kariyerine e-ticaret dünyasında adım atan Aslıhan şu anda bir e-ticaret danışmanlık firmasında profesyonel olarak görev yapmaktadır. Aslıhan'ın iş dünyasındaki başarısının yanı sıra gezmeye olan merakı ve kitap okuma tutkusu onun çok yönlü bir kişiliğe sahip olduğunu yansıtır.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir