İnternetten Yumurta Nasıl Satılır?

YouTube video

Bundan birkaç yıl önce internetten yumurta satmak istiyorum, yumurta satan e-ticaret sitesi açmak istiyorum dediğiniz de insanlar size gülerdi. Bunun imkansız bir şey olacağını anlatıp sizi fikrinizden vaz geçmeniz için ikna etmeye çalışırdı. Zamanla insanların düşünceleri, fikirleri, bakış açıları, değerlendirmeleri değişiyor. Bu değişime pandemi ziyadesiyle etki etti. İnsanların hem sokağa çıkma yasakları hem de kalabalık ortamlara girmeme isteği onları internet üzerinden alışveriş yani e-ticarete yönlendirdi.

İnsanların e-ticaret yöneldiğini gören işletme sahipleri de müşterilerine ulaşmak, satış yapabilmek için mevcut işlerini dijitale uyarlamaya çalıştılar. Bunlardan biri de yumurta satıcıları. Birkaç yıl öncesine kadar imkansız gibi görünen bu iş modeli artık günümüzde profesyonelce yapılıyor ve bu işi yapan onlarca firma var.

İnternet üzerinden yumurta nasıl satılır, yumurta satan insanlar bunu nasıl paketliyor, satılan yumurtalar nasıl gönderiliyor, gelen yumurtalar nasıldır diye merak edip Youtube de video çeken Youtuber’lar var. Bunlardan biride Tuger Akkaya. Tuger Akkaya daha çok eticaret, Pazar yerlerinde satış, Amazon satış gibi konularda videolar çekmekte. Bu videosunda ise Tuger bey yumurta satan iki farklı firmadan yumurta satın alıp gelen kargoları ve kargonun içerisindekileri kıyaslıyor.

Kıyaslama da firmaların ürünleri, kargolama şekli, kargo yaparken kullandığı malzemeler, gelen kargo paketinin içeriği, paket içerisindeki ürünlerin sağlamlığı gibi kriterler var. Her ne kadar yumurta satıcılarını ilgilendiriyormuş gibi gözükse de Tuger Akkayanın vermiş olduğu bilgiler eticaret sitesi olan veya pazaryerlerinde satış yapan herkesi ilgilendiriyor. Eğer bir eticaret siteniz varsa veya Pazar yerlerinde satış yapıyorsanız bu videoyu mutlaka izleyin.

Bu linkten https://www.youtube.com/c/TugerAkkaya kanala abone olabilirsiniz.

Oyla! post

Teknoloji'den geri kalmamak için e-posta listemize abone olun!

Photo of author

eticaretsitesi

eticaretsitesi, aktif olarak N11, Çiçek Sepeti, Trendyol gibi pazar yerlerinde mağazası olan, eticaret sitesi olan, e-ticaret ile ilgili edindiği tecrübeleri, öğrendiği bilgileri insanlarla paylaşmayı seven bir içerik yazarıdır. eticaretsitesi, gerçek ve tecrübe edilmiş bilgileri paylaşır.
Yorum yapın

1