1. Anasayfa
 2. Trendyol

Trendyol Kargo Takip Rehberi 2024

Trendyol kargo takip, trendyol express kargo takip, trendyol kargo takip no sorgulama, trendyol kargo takibi nasıl yapılır hemen öğren.


0

Trendyol kargo takip, Trendyol üzerinden sipariş verdiğiniz ürünlerin kargo sürecini takip etmek için kullanabileceğiniz bir hizmettir. Bu hizmet sayesinde siparişinizin hangi aşamada olduğunu ve tahmini teslimat tarihini öğrenebilirsiniz. Trendyol‘un web sitesi veya mobil uygulaması üzerinden kargo takip sayfasına giriş yaparak kargo takip numaranızı girerek gönderinizin nerede olduğunu takip edebilirsiniz.

Ayrıca, Trendyol Kargo Takip sayfası üzerinden kargo firması ile iletişime geçerek teslimatla ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız yardım alabilirsiniz.

trendyol kargo takip
trendyol kargo takip

Bu makalemizde Trendyol kargo takip nedir, trendyol kargo takibi nasıl yapılır gibi sorulara cevaplar vereceğiz.

Trendyol kargo takip no sorgulama

Trendyol Kargo Takip numarası sorgulama işlemi oldukça basittir. Trendyol web sitesine veya mobil uygulamasına giriş yaparak “Hesabım” bölümüne gidin ve “Siparişlerim” sayfasına tıklayın. Siparişlerinizin listesi karşınıza gelecektir. Siparişinizin sağ tarafında yer alan “Detaylar” butonuna tıklayarak siparişinizin detay sayfasına gidin. Burada siparişinizin kargo takip numarası da dahil olmak üzere tüm detayları görünecektir.

Kargo takip numaranızı kopyalayarak, kargo firmasının resmi web sitesine giderek veya Trendyol Kargo Takip sayfasına girerek kargonuzun nerede olduğunu takip edebilirsiniz. Kargo takip numaranızı girerek, kargonuzun hangi aşamada olduğunu ve tahmini teslimat tarihini öğrenebilirsiniz.

Ayrıca Trendyol Kargo Takip sayfası üzerinden kargo firması ile iletişime geçerek teslimatla ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız yardım alabilirsiniz.

Trendyol kargo ücreti ile ilgili yazdığımız aşağıdaki önerilen makaleyi de okumanızı tavsiye ederiz.

thumbnail
Önerilen Yazı
Trendyol Kargo Ücreti Ne Kadar 2024?

Trendyol kargo takip nasıl yapılır?

Trendyol kargo takibi yapmak için aşağıdaki adımları uygulamalısınız:

 1. Trendyol web sitesine veya Trendyol mobil uygulamasına giriş yapın.
 2. Hesabınıza giriş yapın ve “Siparişlerim” sayfasına gidin.
 3. Sipariş listenizde takip etmek istediğiniz siparişin detaylarına tıklayın.
 4. Sipariş detay sayfasında kargo takip numaranızı bulun. Bu numara genellikle siparişinizin altında yer alır.
 5. Kargo takip numaranızı kopyalayın ve kargo firmasının resmi web sitesine gidin veya Trendyol Kargo Takip sayfasına gidin.
 6. Kargo takip numaranızı ilgili alana yapıştırın ve “Sorgula” butonuna tıklayın.
 7. Kargonuzun nerede olduğunu, hangi aşamada olduğunu ve tahmini teslimat tarihini görebilirsiniz.
thumbnail
Önerilen Yazı
Kargo Takip Sistemi Nedir, Ne İşe Yarar?  

Ayrıca Trendyol Kargo Takip sayfası üzerinden kargo firması ile iletişime geçerek teslimatla ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız yardım alabilirsiniz.

Trendyol Express kargo takip

Trendyol Express, Trendyol’un özel kargo hizmetidir. Trendyol Express kargo takip işlemi de Trendyol Kargo Takip ile benzerdir. Trendyol web sitesi veya mobil uygulaması üzerinden “Hesabım” bölümüne giriş yaparak “Siparişlerim” sekmesine tıkladıktan sonra, gönderinizin detaylarını görebilirsiniz. Bu sayfada gönderi durumunuzu takip etmek için bir kargo takip numarası bulunacaktır.

Bu kargo takip numarasını kargo firmasının resmi web sitesine girdiğinizde veya Trendyol Kargo Takip sayfasına girdiğinizde, gönderinizin nerede olduğunu takip edebilirsiniz. Ayrıca, Trendyol Express kargo takip sayfasından kargo firması ile iletişime geçerek teslimatla ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız yardım alabilirsiniz.

trendyol-express-kargo-takip
trendyol-express-kargo-takip

Örneğin Trendyol sitesinden bir tişört aldığınızı var sayalım. Trendyol satıcısı siparişini kargoya teslim eder. Kargo firması bu gönderi için bir numara verir. Verilen bu numarayı Trendyol web sitesi veya mobil uygulaması üzerinden “Hesabım” bölümünden görebilirsiniz. Verilen bu kargo takip numarasını Trendyol Express web sayfası ana ekranında yer alan “Gönderim Nerede” kısmına kargo takip numarasını yazıp “Gönderi Sorgula” düğmesine tıkladığınızda kargonuzun nerede olduğunu, size ne zaman teslim edileceğini görebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=5-mUA6yC6l4
Trendyol kargo takip nasıl yapılır?
5/5 - (1 vote)
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  g_zel
  Güzel
 • 1
  ba_ar_l_
  Başarılı
 • 0
  tepkisiz
  Tepkisiz
 • 0
  _lgisiz
  İlgisiz
 • 0
  _zg_n
  Üzgün

Arda Altınsoy 1982 İzmir doğumlu. Ankara Üniversitesi Uluslararası İlişkiler mezunu. Fotoğrafçılık ve seyahat tutkunu. Bir pazar yeri sitesinde kategori yöneticisi olarak çalışıyor.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir