1. Anasayfa
 2. E-Ticarete Giriş

İnternet Üzerinden Ayakkabı Satışı


0

İnternet üzerinden ayakkabı satışı nasıl yapılır? hemen öğren. İnternet üzerinden satışı en zor sektörlerden biriside ayakkabıcılık sektörü. Ayakkabı alacak olan kişi ayakkabı numarası ve istediği rengi beğenerek kendisi için uygun olan ürüni satın almakta ve baktığı diğer ürünleri iade etmekte.

İnternet üzerinden ayakkabı satışı
İnternet üzerinden ayakkabı satışı

İade oranlarının yükseklğinden dolayı e-ticaret sitesi sahiplerinin tekstil veya ayakkabı ürünlerinden uzak durmasına sebep olmakta.  Peki internet üzerinden ayakkabı satacak olan kişi için;

sorularının cevabını Tuger Akkaya veriyor. Tuger Akkaya Trendyol sitesinden iki ayrı firmadan satın aldığı aynı model iki ayakkabı paketi üzerinden karşılaştırmalı olarak cevap veriyor.

İnternet üzerinden ayakkabı satmayı düşünen, mevcutta internet üzerinden ayakkabı satan veya başka bir sektörde de olsa e-ticaret yapanlar için çok faydalı bilgiler içeren bu videoyu mutlaka izleyin.

Tuger Akkaya Youtube kanalına https://www.youtube.com/channel/UCeJydnXq3BO-_jM8dH10fcQ adresinden abone olabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=b-DIY5PO0hI
İnternet üzerinden ayakkabı satışı
Oyla! post
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  g_zel
  Güzel
 • 0
  ba_ar_l_
  Başarılı
 • 0
  tepkisiz
  Tepkisiz
 • 0
  _lgisiz
  İlgisiz
 • 0
  _zg_n
  Üzgün

Aslıhan Baturalp, Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi'nden başarılı bir şekilde mezun olmuştur. Kariyerine e-ticaret dünyasında adım atan Aslıhan şu anda bir e-ticaret danışmanlık firmasında profesyonel olarak görev yapmaktadır. Aslıhan'ın iş dünyasındaki başarısının yanı sıra gezmeye olan merakı ve kitap okuma tutkusu onun çok yönlü bir kişiliğe sahip olduğunu yansıtır.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir