1. Anasayfa
 2. Kurumsal Haberler

Hopinin Pazar Yeri Hopishop Açıldı


0

Hopinin pazar yeri Hopishop açıldı. 10 milyondan fazla üyesi bulunan mobil sadakat uygulaması Hopi‘nin kendi pazar yerini açacağına dair ipuçlarını geçtiğimiz aylarda sizlerle paylaşmıştık. Hopi’nin pazar yeri Hopishop, artık kullanıma açıldı.

Hopishop, şu anda Hopi uygulamasına entegre şekilde bulunuyor. Hopi’nin mobil uygulamasına girdiğinizde en üstte ilk başta Hopi sekmesini, onun yanında ise Hopishop’u görüyorsunuz. Hopishop’a giriş yaptığımızda markaları ve ürünleri görebiliyoruz.

Dilerseniz arama sekmesinden ürün veya mağaza arayabiliyor, aynı şekilde cüzdanınızda ne kadar bakiye ya da paracık olduğunu görebiliyorsunuz. Şu anda adeta bir e-ticaret sitesini andıran platform, fintech özellikleriyle de dikkat çekiyor diyebiliriz.

Hopishop
hopishop

Platformda gıdadan aksesuara kadar yüzlerce farklı markanın ürününü bulmak mümkün. Ürün listeleri, hikâyeler, özel kampanyalar, ihtiyaçlara özel teklifler ise ana sayfada kullanıcının karşısına çıkıyor.

Platformu kullanmak için Hopi uygulamasını indirmek, üye olmak veya üye girişi yapmak, ana sayfa veya kategori sayfasından ürünü eklemek, sepetim sayfasında satın al butonuna tıklamak, adres bilgilerini eklemek, ödeme kısmında mobil olarak veya paracıklar ile ödeme yapmak mümkün oluyor. Son olarak alışverişi tamamla dediğinizde ise alışverişiniz tamamlanıyor. 

Hopishop’ta satıcı olmak isteyenler de gerekli formu doldurarak başvuru yapabiliyorlar. 

Hopi CEO’su Yalın Özcan’ın geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada Hopi’ye dair paylaştığı rakamları da bir kere daha hatırlatalım. Hopi, 13 milyon üye hedefinin dışında yeme içmeden teknolojiye, hazır giyimden, akaryakıt ve gıdaya kadar farklı sektörlerden 180’den fazla üye markasına sahip. Hopishop ile bu markalarda hiç şüphesiz ciddi bir artış yaşanacaktır. 

Kaynak: Webrazzi.com

Oyla! post
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  g_zel
  Güzel
 • 0
  ba_ar_l_
  Başarılı
 • 0
  tepkisiz
  Tepkisiz
 • 0
  _lgisiz
  İlgisiz
 • 0
  _zg_n
  Üzgün

eticaretsitesi, aktif olarak N11, Çiçek Sepeti, Trendyol gibi pazar yerlerinde mağazası olan, eticaret sitesi olan, e-ticaret ile ilgili edindiği tecrübeleri, öğrendiği bilgileri insanlarla paylaşmayı seven bir içerik yazarıdır. eticaretsitesi, gerçek ve tecrübe edilmiş bilgileri paylaşır.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir