1. Anasayfa
 2. Kurumsal Haberler

SocialBrands Mayıs Ayı En Başarılı Markaları Belli Oldu!


0

Markaların sosyal medya performanslarını tamamen istatiksel olarak ölçümleyen SocialBrands, en başarılı markaları açıkladı!

Türkiye’nin en kapsamlı performans incelemesiyle markaların sosyal medya faaliyetlerini ölçümleyen SocialBrands hangi markanın kaçıncı sırada yer aldığını duyurdu. Hem tüm markalar içerisinde hem de sektör ve alt sektörlerdeki özel sıralama seçenekleriyle sosyal medya performansınızı SocialBrands ile aylık olarak detaylı takip edebilirsiniz.

Markalar sosyal medya sonuçlarını ölçmek için SocialBrands’ten yararlanıyor!

SocialBrands Mayıs sonuçları için değerlendirme esnasında binlerce sosyal medya hesabı ve milyonlarca içerik mercek altına alındı. 1-30 Nisan döneminde markaların Facebook, Twitter ve Instagram kanallarındaki takipçi sayıları ve büyümeleri, paylaştıkları iletiler ve elde ettikleri etkileşimler gibi birçok farklı veri SocialBrands algoritması tarafından incelendi ve en başarılı markalar belirlendi.

SocialBrands Mayıs sonuçları

Markaların kendi performanslarına ek olarak aynı zamanda sektördeki diğer markalarla da kıyaslama yapabildikleri SocialBrands Mayıs listesinde en başarılı marka Baykar oldu!

Zirvedeki markalar: Baykar, Netflix ve English Home

1-30 Nisan dönemine ait verilere göre savunma sanayisindeki teknolojisiyle öne çıkan Baykar Facebook, Twitter ve Instagram kanallarının tümünde sergilediği etkili performansla SocialBrands listesinin zirvesinde yer alan marka oldu. Markanın, test uçuşları ve ürettiği teknolojiye yönelik içerikleri sosyal medya kullanıcılarının beğenisini topladı.

SocialBrands Top100 listesinin ikinci sırasında bulunan Netflix ise platformundaki dizi ve filmlerine yönelik eğlenceli paylaşımlarıyla sosyal medya yoğun ilgi görmeye devam etti. Ürün tanıtım içerikleri ve takipçileri için düzenlediği kampanyalarla öne çıkarak listenin üçüncü sırasında yer alan marka ise English Home oldu.

Listedeki diğer firmaları görmek için tıklayın.

Kaynak: https://www.boomsocial.com/Social-Brands

Oyla! post
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  g_zel
  Güzel
 • 0
  ba_ar_l_
  Başarılı
 • 0
  tepkisiz
  Tepkisiz
 • 0
  _lgisiz
  İlgisiz
 • 0
  _zg_n
  Üzgün

eticaretsitesi, aktif olarak N11, Çiçek Sepeti, Trendyol gibi pazar yerlerinde mağazası olan, eticaret sitesi olan, e-ticaret ile ilgili edindiği tecrübeleri, öğrendiği bilgileri insanlarla paylaşmayı seven bir içerik yazarıdır. eticaretsitesi, gerçek ve tecrübe edilmiş bilgileri paylaşır.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir