1. Anasayfa
 2. Dijital Pazarlama

Dijital Pazarlama İle Büyümek İçin Etkisi Kanıtlanmış 4 Strateji


0

Dijital Pazarlama İle Büyümek İçin Etkisi Kanıtlanmış 4 Strateji hangisidir? sorusuna ceavp veriyoruz. Video da Dijital Pazarlama Uzmanı Yunus Tapa işini ve gelirini müşteriler tarafından büyütülmesini isteyen kişi ve firmalar için en akıllıca yolun müşterilerinin karar verme süreçlerini anlamaktan geçtiğinden bahsediyor.

Firma veya işletme sahiplerinin potansiyel müşterileri olabilecek kişilerin beyinlerindeki düşünce yapılarını ve süreçlerini anlayıp  onları etkilemeleri daha da önemli müşterilerin var olan ön yargılarını yenmelerini sağlayacak etkisi kanıtlanmış 4 Dijital Pazarlama strtejisini öğrenmek istiyorsanız videoyu sonuna kadar mutlaka izleyin.

Yunus Tapa Youtube kanalına https://www.youtube.com/channel/UC8ugo_GaMkYpeD4dNmx1c4g adresinden abone olabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=27llhpmVX_g
Dijital Pazarlama İle Büyümek İçin Etkisi Kanıtlanmış 4 Strateji
Oyla! post
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  g_zel
  Güzel
 • 0
  ba_ar_l_
  Başarılı
 • 0
  tepkisiz
  Tepkisiz
 • 0
  _lgisiz
  İlgisiz
 • 0
  _zg_n
  Üzgün

Merve Hazalhan, Ortadoğu Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği mezunudur. Şu anda deneyimli bir dijital pazarlama uzmanı olarak çalışan Merve, bir dijital ajansın dinamik atmosferinde faaliyet göstermektedir. İleri düzeydeki dijital stratejileri ve yenilikçi yaklaşımlarıyla markaların çevrimiçi varlığını güçlendirirken, hedef kitleleri etkili bir şekilde çekecek kampanyaları başarıyla yönetir. Gezmeyi ve yeni yerler keşfetmeyi seven Merve, bu tutkusunu farklı kültürleri anlama ve yeni kişilerle tanışma fırsatlarına dönüştürür. Merve Hazalhan, dijital pazarlama alanındaki etkileyici yetenekleri ve geniş bakış açısıyla geleceğin dijital dünyasına yön veren isimlerden biridir.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir