1. Anasayfa
 2. İnstagram

İnstagram Paylaşımlarınız için Harika Araçlar


0

Bu makalede sizinle Instagram paylaşımlarınız için harika araçlar paylaşacağız. Her gün bir çok instagram paylaşımı yapıyoruz. Bu paylaşımları yaparken amacımız daha çok like almak, daha çok beğeni almak, daha çok yorum yapılmasını sağlamak.

Bunun için yapmış olduğumuz paylaşımları daha ilgi çekici hale getirebilmek için uğraşıyoruz. İnstagram paylaşımlarını daha ilgi çekici hale getirecek bir çok araç ve uygulama bulunmakta. Bu makalemizde instagram paylaşımlarını daha ilgi çekici hale getirecek araçlar nelerdir onlardan bazı örnekler vereceğiz.

Instagram’da beğeni almanızı sağlayacak araçlar

İnstamram da beğeni almanızı sağlayacak araçlar şunlardır;

 • Instatag
 • Get İnstant Likes and Hashtags
InstaTag

Hepimiz paylaşımlarımızda hashtag kullanıyoruz. Kullandığımız bu hashtagların paylaşımımız için uygun olup olmadığını bilmiyoruz. İnstaTag aracı ile İnstagramda ki yüksek trend hashtaglar neler onları bulmamıza yardımcı oluyor.

İnstaTag aracı içerisinde yer alan trend hashtaglar ile paylaşımlarınızın öne çıkmasını sağlamış olursunuz. İnstaTag sitesinin dilinin İngilizce olduğunu hatırlatalım. Siteye giriş yaptıktan sonra sağ üst menüden ilgili kategorilere tıklayarak paylaşımınız için trend olan hashtaglara ulaşabilirsiniz.

Get İnstant Likes and Hashtags

Get İnstant Likes and Hashtags

İnstagram paylaşımlarınızda kullanabileceğiniz hashtagları belirlemek için kullanabileceğiniz bir diğer araç ise Get İnstant Likes and Hashtags programıdır. Bu araç bir program olup cep telefonunuza indirmeniz gerekmekte. Programı cep telefonunuza kurduktan sonra kendinize özel hashtaglar oluşturabilir, popüler olan hashtagları bulabilirsiniz.

Instagram’da fotoğraf düzenlemek için kullanabileceğiniz araçlar

Instagram’da fotoğraf düzenlemek için kullanabileceğiniz araçlar şunlardır;

 • VSCO
 • SnapeSeed
 • Priime
 • Pixlr
 • Litely
VSCO

VSCO

Öncesinde VSCO Cam olarak bilinen VSCO Android ve İOS cep telefonlarında fotoğrafları düzenlemenizi sağlayan bir mobil uygulamadır. Uygulama fotoğrafları düzenleyebilmek için profesyonel filtreler sunmaktadır.

Uygulama içerisinde cilt tonu düzenleyicisi, netlik, kontrast gibi düzenleme yapabileceğiniz araçlar bulunmaktadır. VSCO uygulaması içerisinde fotoğraf paylaşımı yapmak mümkün.

SnapeSeed

SnapeSeed

İnstagram da fotoğraf paylaşımı yapan kişilerin en çok kullandığı araçlardan biriside SnapSeed uygulamasıdır. Uygulama ile fotoğraflarınızın parlaklığını otomatik olarak yapabilirsiniz. Uygulama içerisinde kişiselleştirebileceğiniz bir çok ayar bulunmakta. SnapSeed uygulaması ile fotoğraflarınızdaki istenmeyen nesneleri kolayca yok edebilirsiniz.

Priime

Priime

İnstagram fotoğraf paylaşımlarınızı daha ilgi çekici hale getirmek için kullanabileceğiniz bir diğer uygulama Priime uygulamasıdır. Uygulamanın en büyük özelliği uygulamanın profesyonel fotoğrafçılar ile birlikte geliştirilmiş olmasıdır.

Priime uygulaması içerisinde yüzden fazla filtre bulunmaktadır. Bu kadar filtre arasında kararsız kalırsanız uygulama akıllı önerilerle fotoğrafınız için hangi filtrenin daha iyi olacağını önermekte. Uygulamanın sadece İOS işletim sistemlerinde çalıştığınıda hatırlatmakta fayda var.

Pixlr

Pixlr

İnstagram da paylaşacağınız fotoğraflarınız için kullanabileceğiniz bir diğer uygulama ise Pixlr uygulamasıdır. Uygulama ile kendi filtrelerinizi oluşturabiliyorsunuz. Uygulama ile beğendiğiniz filtreleri kayıt edip tekrar kullanabilmeniz mümkün.

Fotoğraflarınızın keskinlik ve parlaklığını uygulama ile kolayca yapabilirsiniz. Fotoğraflarda çokça karşılaştığımız kırmızı göz durumları için uygulama içerisinde kırmızı göz düzeltici özelliği bulunmakta.

Litely

Litely

Litely fotoğraf uygulaması İnstagram paylaşımlarınız için daha doğal fotoğraflar kullanmanıza yardımcı olmakta. Fotoğraflarınızın doğal güzelliğini artırmanız için filtreler sunan Litely uygulamasında işlem yaptıktan sonra fotoğraflarınızın önceki ve sonraki halini karşılaştırabilmeniz mümkün.

Oyla! post
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  g_zel
  Güzel
 • 0
  ba_ar_l_
  Başarılı
 • 0
  tepkisiz
  Tepkisiz
 • 0
  _lgisiz
  İlgisiz
 • 0
  _zg_n
  Üzgün

Merve Hazalhan, Ortadoğu Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği mezunudur. Şu anda deneyimli bir dijital pazarlama uzmanı olarak çalışan Merve, bir dijital ajansın dinamik atmosferinde faaliyet göstermektedir. İleri düzeydeki dijital stratejileri ve yenilikçi yaklaşımlarıyla markaların çevrimiçi varlığını güçlendirirken, hedef kitleleri etkili bir şekilde çekecek kampanyaları başarıyla yönetir. Gezmeyi ve yeni yerler keşfetmeyi seven Merve, bu tutkusunu farklı kültürleri anlama ve yeni kişilerle tanışma fırsatlarına dönüştürür. Merve Hazalhan, dijital pazarlama alanındaki etkileyici yetenekleri ve geniş bakış açısıyla geleceğin dijital dünyasına yön veren isimlerden biridir.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir