Pet Shop Ürünleri E-Ticaret Sitesi Nasıl Açılır?

Teknolojinin gelişmesi internet kullanımının artmasının yanı sıra yukarıdaki sebeplerden dolayı; insanlar bir ürün satın alacakları zaman internette o ürünü satan sitelerin araştırmasını yapıyorlar. Pet Shop Ürünleri E-Ticaret Sitesi Nasıl Açılır? konusunda güzel bir makale yazdık. Hemen oku.

Pet Shop Ürünleri E-Ticaret Sitesi Nasıl Açılır?
Pet Shop Ürünleri E-Ticaret Sitesi Nasıl Açılır?

İnternette pet shop ürünlerinin ciddi bir arama hacmi var. Ancak online satış siteleri potansiyeli karşılayamayacak kadar az. Fiziksel mağazanız mevcut ve pet shop ürünleri satışı yapıyorsanız eğer, kendi sanal mağazanızı (e-ticaret sitenizi) açarak bu ürünlerinizi internet üzerinden satışa sunabilirsiniz. Bu sayede yoğun bir şekilde gözlenen kullanıcı talebini karşılayarak fiziksel mağazanızda yapılan satışların çok daha fazlasını sanal mağazanız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Pet Shop Ürünleri Online Satış Sitesi Nasıl Kurulur

İnternette pet shop ürünleri satışı yapabilmek için profesyonel bir e-ticaret yazılım alt yapısı kullanmanız gerekir. Çünkü profesyonel e-ticaret yazılım paketleri e-ticaret hukukuna uygun bir şekilde geliştirilmekte olan ve internette satış yapabilmeniz için gerekli bütün ihtiyaçlarınızı sizlere sunan sistemlerdir. 

E-ticaret Paketlerinin Ayrıcalıkları Nelerdir ?

  • Alan adı, hosting hizmeti, e-ticaret yazılımı ve tasarım bir arada sunulmaktadır. Sizlerin ekstra bir işlem yapmanıza ya da ekstra bir bütçe ayırmanıza gerek yoktur. E-ticaret siteniz anahtar teslim bir şekilde sunulmaktadır.
  • Aynı gün içerisinde açılan sanal mağazanız üzerinden Havale, EFT, kredi kartı ve kargoya kapıda ödeme seçenekleri ile satış yapabilirsiniz.
  • Sahip olunan özel yönetim paneli aracılığı ile alınan bütün siparişlerin takibi yapılabilmekte ve aynı zamanda istenilen bütün istatiksel raporlara ulaşılabilmektedir.
  • Alınan siparişler otomatik olarak ERP/Muhasebe programlarına işlenebilmektedir.
  • Mail ve telefon üzerinden sürekli teknik destek sağlanmaktadır.
  • Alınan ileri teknoloji güvenlik önlemleri sayesinde e-ticaret sitenize gelebilecek olan bütün saldırı ve tehditlerin önüne geçilmektedir. Ödeme sayfaları 256bit SSL şifreleme sistemleri ile sunucular ise Firewall, IPS, IDS ve RAID5 teknolojileri kullanılmaktadır.

Pet Shop Sitesi Üzerinden Nasıl Satış Yapılır

E-ticaret paketleri ile birlikte anahtar teslim bir şekilde açılan sanal mağazanıza ürünlerinizi eklemeye başlarsınız. Resimleri, açıklamaları, detayları, stok bilgisi ve fiyatları ile eklenen ürünler arama motorlarına eklenmeye başlayacaktır. Zamanla, gerek e-ticaret uzmanlarından gerekse de araştırarak öğreneceğiniz reklam ve tanıtım çalışmaları ile markanızın internet ortamında bilinilirliğini arttırmaya başlarsınız. Artık tek yapmanız gereken şey gelen siparişleri kontrol ederek anlaşılacak bir kargo firması ile alınan ürünleri adreslerine teslim etmektir. Kargo firmaları arasında yer alan UPS kargo ile özel bir anlaşmamız bulunmaktadır.

Pet Shop Sitesi Üzerinden Neler Satılır

Pet shop üzerine internette en çok satılan ürünler köpek, balık, kuş, tavşan, hamster, kedi, konserve maması, tasma, oyuncak, yem, akvaryum ürünleri ve diğer pet shop ürünleri satışı yapılır. Pet Shop Ürünleri E-Ticaret Sitesi Nasıl Açılır? konusu ile ilgili sorunuz olursa yorum bölümünden yazabilirsiniz.