İnternetten Şampuan Nasıl Satılır?

İnternet üzerinden sıvı ürünleri satmak zordur. Uçakta basınçtan dolayı paketli sıvı ürünler patlayabiliyor. Sıvı ürünler internetten nasıl satılır ile ilgili hazırlanan İnternetten Şampuan Nasıl Satılır? videosunu hemen izle.

İnternetten Şampuan Nasıl Satılır?
İnternetten Şampuan Nasıl Satılır?
bu alana reklam verebilirsiniz
bu alana reklam verebilirsiniz
bu alana reklam verebilirsiniz

Bu gün artık aklımıza gelen her ürünü internet üzerinden satın alabiliyoruz. Satılmaz dediğimiz, hadi canım bu da mı satılıyormuş diyebileceğimiz bir çok ürüne denk geliyoruz. Belki de ilerde fiziksel mağazalar, marketler tamamen ortadan kalkacak bunların yerini e-ticaret siteleri alacak, belli mi olur?
İnternet üzerinden sıvı ürünlerin satışı, gönderilmesi çok zordur. Gönderirken zarar görmemesi için çok iyi paketlenmelidir. Çok iyi paketlenmediği zaman akması, boşalması, ürünün zarar görmesi kuvvetle muhtemeldir. Bundan dolayı bir çok kargo firması sıvı ürünlerin taşınmasına sıcak bakmıyor veya taşımıyor.
Tuger Akkaya Youtube kanalında bir sıvı ürün internette nasıl satılır, nasıl paketlenir, kargoya verilirken nelere dikkat edilmeli konularında güzel bir video hazırlamış. Bu videolar aynı ürünü internet üzerinden satan, aynı ürünü internet üzerinden satmak isteyen firmalara, ilerde satacak firmalara veya e-ticaret yapmak isteyen, hali hazırda e-ticaret sitesi olup ürün satan firmalara doğru kargolama, doğru paketleme hakkında bilgiler verebilir.
Tuger Akkayanın Youtube kanalına https://www.youtube.com/channel/UCeJydnXq3BO-_jM8dH10fcQ adresinden abone olabilirsiniz.