İnternet Üzerinden Ayakkabı Nasıl Satılır?

E-ticaret ile internet üzerinden en zor satışı yapılan sektörlerin başında Ayakkabılar gelmekte. Bir sürü seçenek var. Doğru seçenekleri bir araya getirip ayakkabı satmanın püf noktaları ile ilgili güzel vir video.

İnternet Üzerinden Ayakkabı Nasıl Satılır?
İnternet Üzerinden Ayakkabı Nasıl Satılır?

İnternet üzerinden satışı en zor sektörlerden biriside ayakkabıcılık sektörü. Ayakkabı alacak olan kişi ayakkabı numarası ve istediği rengi beğenerek kendisi için uygun olan ürüni satın almakta ve baktığı diğer ürünleri iade etmekte. İade oranlarının yükseklğinden dolayı e-ticaret sitesi sahiplerinin tekstil veya ayakkabı ürünlerinden uzak durmasına sebep olmakta.  Peki internet üzerinden ayakkabı satacak olan kişi için;

  • İnternetten ayakkabı nasıl satılır,
  • ayakkabı nasıl paketlenmeli,
  • müşteriye ürün paketi gönderilirken nelere dikkat edilmeli,

sorularının cevabını Tuger Akkaya veriyor. Tuger Akkaya Trendyol sitesinden iki ayrı firmadan satın aldığı aynı model iki ayakkabı paketi üzerinden karşılaştırmalı olarak cevap veriyor. İnternet üzerinden ayakkabı satmayı düşünen, mevcutta internet üzerinden ayakkabı satan veya başka bir sektörde de olsa e-ticaret yapanlar için çok faydalı bilgiler içeren bu videoyu mutlaka izleyin.

Tuger Akkaya Youtube kanalına https://www.youtube.com/channel/UCeJydnXq3BO-_jM8dH10fcQ adresinden abone olabilirsiniz.