Çiçek Sepeti Satış, Kargo Hazırlık, Satış Arttırma Ve Tüm Süreçler

Çiçek sepeti satış, kargo hazırlık, satış arttırma ve tüm süreçler bu makalede. Çiçek Sepeti son zamanlarda pazaryerleri içerisinde yukarıya doğru ivme yakalayan platformlardan biri oldu. Başlangıçta çiçek satışı için kurulan site zaman içerisinde her türlü hediyenin sipariş verildiği site halini aldı.

Trendyol, Hepsi Burada gibi pazaryerlerinin sektörü domine etmesi ile birlikte Çiçek Sepeti de pazaryeri olma kararı aldı. Zaman içerisinde sektörde daha da büyüyeceğine inandığımız Çiçek Sepetinde sizde yerinizi alın. Sitek Sepeti mağazanızı açın, ürünlerinizi ekleyin ve satışa başlayın.

çiçek sepeti satışPin
çiçek sepeti satış

Youtube da kendi ismiyle kanalı olan ve e-ticaret sektöründeki deneyimlerini takipçileri ile paylaşan Can Horuz Çiçek Sepeti pazaryeri ile ilgili güzel bir video yayınladı. Bu video da;

00:00​ Çiçek Sepeti Başvuru Süreci Detayları

05:33​ Sarf Malzemeler

10:00​ Çiçek Sepeti Panel Hakkında

18:14​ Çiçek Sepeti Sipariş Hazırlama Ve Baskı

23:15​ Çiçek Sepeti Kargo Ve Paketleme

27:28​ Çiçek Sepeti Satış Arttırma

hasılı Çiçek Sepeti ile ilgili her şeyi anlatıyor. Can Horuz’un Youtube kanalına https://www.youtube.com/channel/UCIj2OHg4RNgQGFscmdr3xNA adresinden abone olabilirsiniz.

YouTube video

Çiçek Sepeti Satış | Kargo Hazırlık | Satış Arttırma Ve Tüm Süreçler

Oyla! post

Teknoloji'den geri kalmamak için e-posta listemize abone olun!

Photo of author

eticaretsitesi

eticaretsitesi, aktif olarak N11, Çiçek Sepeti, Trendyol gibi pazar yerlerinde mağazası olan, eticaret sitesi olan, e-ticaret ile ilgili edindiği tecrübeleri, öğrendiği bilgileri insanlarla paylaşmayı seven bir içerik yazarıdır. eticaretsitesi, gerçek ve tecrübe edilmiş bilgileri paylaşır.
Yorum yapın

1